Светски дан позоришта обележавамо најавом да за само 5 дана почињу 20. Позоришни Сусрети ученика гимназија Србије!                                                                                                     У периоду од 1. до 12. априла (01. , 02. i 10. априла- ДЕЧЈЕ ПОЗОРИШТЕ ; 03. - 09. априла –КЊАЖЕВСКО-СРПСКИ ТЕАТАР „ЈОАКИМ ВУЈИЋ“), средњошколци из целе Србије окупиће се у нашем граду на такмичењу за најбољу представу.                                                     Одиграће се 27 представа,од којих ће se 26 такмичити, а једна ће бити ревиjална. Ви бирате која ће освојити награду публике, гласом који дајете на завршетку представе.
    Дођите да осетите атмосферу, упознате вршњаке из целе Србије и будете део овог невероватног догађаја.
Псссст... (УСКОРО) почиње!